Visitor T4

logo villaVisitor T4 jest podstawowym modelem naszej rodziny urządzeń mobilnych i zdecydowanie stanowi najlepszy kompromis pod względem jakości obrazu, ochrony inwestycji i możliwości sprostania wymagającym potrzebom klinicznym.
Visitor T4 pozwala użytkownikom polegać na bardzo dobrych osiągach: generator o mocy 4 kW, 110 kV wysokiej częstotliwości oraz wyjątkowo lekka waga sprawiają, że nadaje się on do większości badań wykonywanych w pomieszczeniach gipsowych, w nagłych wypadkach i w badaniach ambulatoryjnych. Aby zawsze uzyskać przyjazne dla użytkownika działanie, parametry ekspozycji ustawiane są w bardzo intuicyjny sposób, za pomocą klawiatury zamontowanej na płycie. W celu zapewnienia odpowiedniej widoczności panel sterowania zawiera również wyświetlacz alfanumeryczny LCD, pokazujący wszystkie parametry operacyjne i komunikaty o możliwym błędnym stanie. Co więcej, jest on również dostępny z zintegrowanym dozymetrem z dozownikiem, umożliwiającym natychmiastową informację zwrotną o wartości dawki dostarczonej pacjentowi.

Visitor T30 C

logo villaVisitor T30 C upraszcza sposób pracy: dzięki kompaktowej konstrukcji mechanicznej, użytkownik T30 C pokonuje potrzebę zintegrowania obrotowego ramienia, ponieważ jego zmniejszone wymiary umożliwiają łatwe pozycjonowanie nawet pomiędzy łóżkami pacjentów. Dzięki generatorowi wysokiej częstotliwości o mocy 32 kW, 125 kV i podwójnej rurce z obracającą się anodą, użytkownik T30 C otrzymuje wysoką jakość obrazu (przy przyjęciu w trybie nagłym lub podczas hospitalizacji pacjenta), wymaganą np. przez ortopedę, pediatrę czy chirurga. Dostępna jest również mobilna jednostka ze zintegrowanym dozymetrem z dozownikiem, umożliwiającym natychmiastowe uzyskanie informacji o wartości dawki dostarczonej pacjentowi. Biorąc pod uwagę, że wiemy, jak ważne jest rozszerzenie zakresu zastosowań na technologie cyfrowe, elastyczność urządzenia jest jeszcze większa dzięki możliwości uaktualnienia produktu za pomocą przenośnego płaskiego panelu.

Visitor T30 M

logo villaZaprojektowany na zupełnie nowej platformie mechanicznej, zmotoryzowany Visitor T30 M zapewnia maksymalną swobodę ruchów i wydajność dla użytkownika dzięki ulepszonemu systemowi zasilania akumulatorowego, który umożliwia ruchy i ekspozycje bez połączenia z siecią elektryczną. Urządzenie daje możliwość szybkiego dostępu do obszarów pacjenta, docierając także do wąskich miejsc w pobliżu łóżka pacjenta, gdzie pozwala na sprawne pozycjonowanie dzięki obrotowej kolumnie ± 320 ° i teleskopowemu ramieniu podtrzymującemu głowicę. Konkretny tzw. "przedni zderzak" zatrzymuje ruch w przypadku kolizji. Generator wysokiej częstotliwości o mocy 32kW - 125kV zaprojektowano z myślą o odpowiedniej wydajności w każdych warunkach pracy.

Visitor T40 M

logo villaZaprojektowany na zupełnie nowej platformie mechanicznej, zmotoryzowany Visitor T40 M zapewnia maksymalną swobodę ruchów i wydajność dla użytkownika dzięki ulepszonemu systemowi zasilania akumulatorowego, który umożliwia ruchy i ekspozycje bez połączenia z siecią elektryczną. Urządzenie daje możliwość szybkiego dostępu do obszarów pacjenta, docierając także do wąskich miejsc w pobliżu łóżka pacjenta, gdzie pozwala na sprawne pozycjonowanie dzięki obrotowej kolumnie ± 320 ° i teleskopowemu ramieniu podtrzymującemu głowicę. Konkretny tzw. "przedni zderzak" zatrzymuje ruch w przypadku kolizji. Generator wysokiej częstotliwości o mocy 32kW - 125kV zaprojektowano z myślą o odpowiedniej wydajności w każdych warunkach pracy.

© 2016 Medical Market Sp. z o.o. Wdrożenie projektu Kamaxmedia