RADSPA PACS+

logo teleradtech

Medical Market jest jedynym dystrybutorem na środkową Europę szpitalnych systemów informatycznych RadSpa firmy Teleradtech.

Jesteśmy w stanie stworzyć system RIS/PACS skrojony na miarę dla każdej placówki, począwszy od małych klinik rozpoczynających działalność, skończywszy na największych placówkach medycznych rozproszonych w wielu lokalizacjach.

rad002System został stworzony z myślą o rynku medycznym w Stanach Zjednoczonych, dzięki czemu jest ‘naszpikowany’ najnowszymi technologicznie rozwiązaniami oraz w pełni kompatybilny z systemami MacOS oraz przeglądarką Osyrix.

Kilka set wdrożeń na całym świecie pozwala na bieżąco rozwijać oprogramowanie względem dynamicznego i wymagającego rynku medycznego. Dzięki temu każdy użytkownik ma zapewnione bieżące aktualizacje oprogramowania, usprawniające działanie systemu oraz eliminujące ewentualne błędy oprogramowania.

W Polsce system został już wdrożony w ok. dwudziestu placówkach, w różnych konfiguracjach, od prostej instalacji jednostanowiskowej po potężny system teleradiologiczny obsługujący około setki placówek medycznych oraz kilkudziesięciu radiologów.

Interfejs jest przejrzysty i intuicyjny, pozwala w dużej mierze dostosować użytkownikowi zakres wyświetlanych informacji dzięki czemu praca staje się przyjemna, szybka i maksymalnie wydajna.

Szeroka gama modułów rozszerzających funkcjonalność spowodowała wyodrębnienie trzech podstawowych wersji systemu:

RadSpa

 

Posiadamy dwie linie Wsparcia dla użytkowników, serwis zlokalizowany w Polsce oraz bezpośredni serwis producenta. Dla posiadaczy systemu zawsze jesteśmy dostępni telefonicznie lub zdalnie, w razie konieczności przyjeżdżamy najszybciej jak to możliwe na terenie całego kraju.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje konfiguracji. Jesteśmy w stanie wprowadzić wiele zmian i modyfikacji systemu indywidualnie na życzenie Klienta.

Jeśli jesteś zainteresowany prezentacją systemu prosimy o wiadomość. Umówimy się na prezentację zdalną lub jeden z Naszych przedstawicieli przyjedzie w dogodne miejsce w dogodnym dla obu stron terminie.

To nic nie kosztuje! A bezpośrednia rozmowa pozwoli Nam dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie. I zaprezentować możliwości systemu.

Kontakt

Ul. Słowackiego 55/1

60-521 Poznań

 

tel: +48 600 690 207
fax: +48 624 35 16

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O firmie

Medical Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą i adresem w Przeźmierowie, przy ul. Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000592078, o numerze NIP: 9721259595 oraz REGON: 363237985

© 2016 Medical Market Sp. z o.o. Wdrożenie projektu Kamaxmedia