Oscar Prime

logo genoray

Flat Panel Detector C-Arm

  • Płaski detektor 26 cm X 26 cm
  • Aktywny system chłodzenia powietrzem
  • 5,3 kW HFG
  • Nowy OSCAR Prime to kulminacja wielu lat doświadczeń rozwojowych od Genoray.
  • Twoja diagnoza musi zostać zaspokojona, zwiększając jednocześnie wydajność.

 prime12018

Wyjątkowa jakość obrazu
Dzięki optymalnemu detektorowi płaskich paneli o wymiarach 26 x 26 cm nie umknie ci żadna rzecz o wysokiej rozdzielczości. Zapewnia dokładną diagnozę w różnych działach, w szczególności w DSA.

Aktywny generator wysokiej częstotliwości chłodzenia powietrzem
Nasz generator jest jednym z najpotężniejszych generatorów na świecie. Aktywny system chłodzenia powietrzem zapobiega przegrzaniu i zapewnia długi czas działania przy stabilnych wynikach.

Kompaktowy i intrygujący design
Wygodny ekran dotykowy i prosty przełącznik nożny ułatwiają uzyskanie obrazu. Przewiń pominięte obrazy według oprogramowania, aby zapobiec ponownemu pobraniu obrazu.

Automatyczna kolimacja
Zapobieganie niepotrzebnemu narażeniu na promieniowanie rentgenowskie poprzez skupienie się na obszarze zainteresowania podczas automatycznego kolimowania pozostałych obszarów.

O firmie

Medical Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą i adresem w Przeźmierowie, przy ul. Kościelnej nr 26, 62-081 Przeźmierowo, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000592078, o numerze NIP: 9721259595 oraz REGON: 363237985

© 2016 Medical Market Sp. z o.o. Wdrożenie projektu Kamaxmedia