Demontaż i utylizacja sprzętu medycznego
Odkup sprzętu diagnostycznego, rtg, ct, mri, usg

Firma nasza oferuje usługę demontażu i utylizacji sprzętu medycznego z zakresu diagnostyki obrazowej. Nasi doświadczeni inżynierowie zapewnią Państwu wywóz i deinstalację jakiegokolwiek sprzętu w czasie do 24 godzin. Następnie zaoferujemy transport, składowanie lub utylizację łącznie z przygotowaniem dokumentacji. Oferujemy także opinie techniczne.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do demontażu np. tomografów komputerowych, posiadamy szereg referencji ze szpitali w całej Polsce. Potrafimy deinstalować systemy renomowanych producentów jak Siemens, Philips ,GE.

W ramach możliwości jesteśmy także wstanie odkupić sprzęt którego zamierzają się Państwo pozbyć, po zapoznaniu się ze specyfikacją nasi eksperci przygotują stosowną ofertę.

Zapraszamy do współpracy.

O firmie

Medical Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą i adresem w Przeźmierowie, przy ul. Kościelnej nr 26, 62-081 Przeźmierowo, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000592078, o numerze NIP: 9721259595 oraz REGON: 363237985

© 2016 Medical Market Sp. z o.o. Wdrożenie projektu Kamaxmedia