Moviplan iC DR

logo villaMoviplan iC DR w konfiguracji z cyfrowymi czujnikami płaskimi to nowa generacja pamięci DR, która zapewnia modułową, użyteczność i funkcjonalność potrzebną w dowolnym centrum radiologicznym, które chce w prosty sposób zwiększyć wydajność i wydajność w każdych warunkach pracy.

Lem Plus iC DR

logo villaLem Plus iC DR to aparat przeznaczony do bezproblemowej integracji z systemem radiografii Moviplan iC. Cechą wyróżniającą Lem Plus iC DR jest intuicyjny, graficzny interfejs użytkownika, który umożliwia operatorowi bezpośrednią kontrolę nad kluczowymi parametrami systemu. Ergonomiczne uchwyty ze zintegrowanymi przyciskami umożliwiają szybkie, łatwe i precyzyjne pozycjonowanie tubestanu sufitu, a szerokie ruchy boczne i pionowe zapewniają pełne pokrycie przestrzeni radiograficznej.

Armonicus

logo villaArmonicus reprezentuje nowe rozwiązanie firmy Villa Sistemi Medicali: nowoczesny i wydajny system integrujący całą wiedzę na temat produktów Radiografii Cyfrowej i zapewniający skuteczność DR dla wszystkich urządzeń. Wyposażony w całkowicie nowy stojak pozycjonujący i najnowocześniejszy, bezbarwny detektor płaskich silikonów 43x43 cm z scyntylatorem jodku sodu.

Kontakt

Kościelna 26
62-081 Przeźmierowo

tel: +48 600 690 207
fax: +48 624 35 16

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O firmie

Medical Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą i adresem w Przeźmierowie, przy ul. Kościelnej nr 26, 62-081 Przeźmierowo, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000592078, o numerze NIP: 9721259595 oraz REGON: 363237985

© 2016 Medical Market Sp. z o.o. Wdrożenie projektu Kamaxmedia